Kufje origjinale JBL 520 BT Pure Bass Sound

9,000 L

Ka stok

  • Kufje Jbl Tune 520
  • Koha e karikimit 2 ore
  • Koha e muzikes 57 ore
  • Versioni Bluetooth 5.3
KODI: h232301 Kategori: ,

KUFJE ORIGJINALE JBL 520 BT

Kufje JBL Tune 520BT transmetojne tingull te fuqishem JBL Pure Bass fale teknologjise me te fundit 5.3 BT.

Lehte per t’u perdorur, keto kufje ofrojne deri ne 57 ore luajtje muzike dhe 3 ore shtese bateri me vetem 5 minuta karikim.

Shkarkoni aplikacionin e kufjeve JBL dhe personalizoni tingullin tuaj permes EQ. Menaxhoni telefonatat, zerin dhe volumin nga kufja, fale kontrollit te pershtatshem te butonit.

Nese vjen nje telefonate ndersa jeni duke pare nje video ne nje pajisje tjeter, JBL Tune 520BT kalon pa probleme ne pajisjen tuaj celular, per te mos humbur asnje telefonate.

Te lehta dhe komode edhe pas disa oresh degjimi, kufjet JBL Tune 520BT palosen per tu marre kudo me vete lehtesisht.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje origjinale jbl 520bt online ne dyqan taxi

Kufje origjinale JBL 520 BT Pure Bass Sound