Kufje me vale Under Armour JBL 6S

1,490 L

Ka stok

 • Lidhje wireless dhe me fisha
 • BT – TF CARD – Lidhes AUX
 • Versioni i Bluetooth 4.2
 • Distanca prej 10 metrash
 • Bateri litiumi me kapacitet te larte
KODI: i232300006 Kategori: ,

KUFJE ME VALE UNDER ARMOUS 6S

Kufje me vale wireless dhe me me fishe me ane te kabllit aux, ose karte tf.

Version Bluetooth 4.2 per lidhje ne distance deri ne 10 meter.

Aftesia e kontrollit te zerit permes butonave te integruar ne siperfaqen e kufjeve.

Specifika:

 • Lidhje wireless dhe me fisha
 • BT – TF CARD – Lidhes AUX
 • Versioni i Bluetooth 4.2
 • Distanca prej 10 metrash
 • Bateri litiumi me kapacitet te larte
 • Koha e karikimit 2.5 ore
 • Kohezgjatja e muzikëe 3-4 ore
 • Tingull stereo

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje jbl under armour ne dyqan taxi

Kufje me vale Under Armour JBL 6S