Kufje me prekje Picun B8 Bluetooth Headphones

2,290 L

Ka stok

 • Bateria 1000 mAh
 • Koha e perdorimit 40 ore
 • Bluetooth V5.0
 • Koha e karikimit 1.5-2 ore
 • Dizajni i kontrollit me prekje
 • Drite LED me ngjyra dinamike
KODI: i232318 Kategori: ,

KUFJE ME PREKJE PICUN B8

Kufje me kontroll me prekje B8 Picun. Nje karikim i vetem jep mbi 40 ore luajtje muzike te panderprere.

Mikrofoni i integruar dhe butoni touch ne kufje mundeson kontrollin e lehte te muzikes dhe telefonatave tuaja me lehtesi.

Suporton luajtjen me dhe pa fishe, dhe ne modalitetin e kartes TF.

I pajtueshem me nje game te gjere pajisjesh Bluetooth, si telefona celulare, laptop, PC dhe TV.

Specifika:

 • Bateria 1000 mAh
 • Koha e perdorimit 40 ore
 • Bluetooth V5.0
 • Koha e karikimit 1.5-2 ore
 • Dizajni i kontrollit me prekje
 • Drite LED me ngjyra dinamike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Ngjyra

Main Menu

kufje koke b8 picun online ne dyqan taxi

Kufje me prekje Picun B8 Bluetooth Headphones