Kufje me mikrofon Tucci Q4 | USB Stereo Headset

1,690 L

Ka stok

Kufje per lojera Tucci Q4

Me mikrofon dhe fishe

Pershtaten me cdo kompjuter

Dizajn komod dhe stil

KODI: Kufje-me-Usb-Super Bass - TC Q4 KATEGORIA:

KUFJE ME MIKROFON TUCCI Q4

Kufje me mikrofon dhe fishe te cilat vijne me nje dizajn komod ne perdorim dhe te sofistikuar ne dukjen e tyre.

Tashme mund te komunikoni drejtpersedrejti me bashkeluajtesin ne lojerat elektronike. Jane te pajisura me mikrofon me cilësi të lartë, qe mundesojne ze te paster dhe shmangin zhurmat e ambientit perrreth.

Ju mund te kontrolloni volumin e zerit me ane te butonit qe gjendet ne strukturen e tyre per ta pershtatur sipas deshires.

Shiriti i kokes eshte perfeksionuar duke u pershtatur me se miri me formen e kokes per te mos krijuar bezdisje gjate perdorimit dhe per nje kohe te gjate.

Te dizenjuara per rehati maksimale, prodhuar me shkume memory për komoditet superior gjate seancave te gjata te lojes.

Ky dizajn i pjerret ka per qellim te siguroje rehati me te mire dhe te permiresoje cilesine e zerit duke mundesuar qe sinjali audio te shkoje drejtperdrejt ne kanalin e veshit pa humbje te zerit.

Specifika

  • Kufje me fishe USB
  • Material PVC
  • Pesha e kufjeve: 156g
  • Permasa: 220 mm * 183 mm * 73 mm
  • Impedanca 32 ohm.
  • Ndjeshmeria 108dB 2dB.
  • Përgjigja e frekuencës 20Hz-20,000Hz.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje me mikrofon Tucci Q4 | USB Stereo Headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tucci q4 ne shitje online dyqan taxi

Kufje me mikrofon Tucci Q4 | USB Stereo Headset