Kufje me Bluetooth Pure Bass JBL TUNE 700BT

8,990 L

Ka stok

  • JBL Pure Bass Sound
  • Jetegjatesia e baterise 27ore
  • Lidhje me shume pajisje
  • Thirrje pa duar dhe asistente zanore
  • Dizajn i lehte dhe i palosshem
KODI: h232303 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH 700BT

Me tingullin e fuqishem JBL Pure Bass, kufjet JBL TUNE 700BT luajne tinguj te qarte me vale.

Dizajni i lehte ofron rehati maksimale ne perdorim. Ato mund te palosen ne nje forme kompakte per t’iu pershtatur cdo aventure.

Merr telefonata dhe menaxho tingullin pa duar fale butonave ne kufje qe aktivizon gjithashtu “Asistentet zanore” per ndihme ne levizje.

Shijoni ato gjate gjithe dites fale jetegjatesise se baterise deri ne 27 ore ose zgjasni argetimin me kabllon aux.

Duke lejuar lidhjen me dy pajisje Bluetooth njekohesisht, siguron qe te mos humbisni asnje telefonate ne telefonin tuaj gjate transmetimit te videove ne tablet.

Specifika:

  • JBL Pure Bass Sound
  • Jetegjatesia e baterise 27ore
  • Lidhje me shume pajisje
  • Thirrje pa duar dhe asistente zanore
  • Dizajn i lehte dhe i palosshem

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

jbl tune 700bt kufje bluetooth online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth Pure Bass JBL TUNE 700BT