Kufje me Bluetooth Airpod Apro 8 wireless

2,290 L

Ka stok

KODI: i-123454 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH AIRPOD APRO 8

Kufje me Bluetooth me lidhje automatike me telefonin tuaj | Airpod Apro 8.

Duke adoptuar teknologjine e perputhshme me Bluetooth 5.0, kufja do te sjelle efekt zanor me besueshmeri te larte dhe reduktim te zhurmes.

E bere nga materiali ABS, kufja eshte miqesore me mjedisin, e lehte dhe e qendrueshme ne perdorim.

Kufjet me Bluetooth jane te pershtatshme per lojera, sport, per telefonata pa duar, per te degjuar muzike etj.

Ka nje kohe te gjate gatishmerie, e cila nuk ka nevojë per karikim te shpeshte.

Me kontroll me prekje, lidhje automatike me telefonin dhe kontroll zanor e ben me te lehte dhe argetues perdorimin.

Karakteristika

  • Kapaciteti i karikimit: 300 mAh
  • I papërshkueshëm nga uji: IPX5
  • Distanca e kufjeve: 10 m
  • Sistemi i përputhshëm:  Android,  Apple
  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Koha e karikimit: 1-2 orë
  • Koha e muzikës: 3-4 orë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth Airpod Apro 8 wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje airpod apro8 blerje online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth Airpod Apro 8 wireless