Kufje lojerash te palosshme Picun P80X

3,290 L

Ka stok

 • Marka: Picun
 • Modeli: P80X
 • Ngjyra: E zeze
 • Mikrofon i integruar
 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Bateria e integruar: 1000 mAh
KODI: i232312 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH P80X

Kufje lojerash me dizajn te palosshem dhe drita RGB shumengjyreshe.

Lidhje Bluetooth me pajisje te ndryshme dhe mikrofon te integruar per lojera apo thirrje telefonike, i cili mund te hiqet lehtesisht.

Bateria e rikarikueshme me kapacitet te larte ofron deri ne 40 ore kohe luajtjeje ne modalitetin e lidhjes wireless.

Specifika:

 • Marka: Picun
 • Modeli: P80X
 • Ngjyra: E zeze
 • Mikrofon i integruar: Po
 • Impedanca: 32Ω±10%
 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Bateria e integruar: 1000 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregatre online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Main Menu

kufje lojerash picun p80x ne dyqan taxi

Kufje lojerash te palosshme Picun P80X