Kufje lojerash stereo me mikrofon BG-01

1,890 L

Ka stok

  • Kufje per lojera
  • Te pajisura me mikrofon
  • Vonesa jo-induktive 45 MS
  • Tingulli real 3D
  • Anulimi i zhurmes
KODI: i232310 KATEGORIA:

KUFJE LOJERASH STEREO BG-01

Kufje lojerash stereo te pajisura me mikrofon.

Jetegjatesia jashtezakonisht e gjate e baterise, deri ne 28 ore loje.

Dizajn unik qe nuk demton veshet dhe materiale rezistente per perdorim afatgjate

Specifika:

  • Kufje per lojera
  • Me mikrofon te integruar
  • Vonesa jo-induktive 45 MS
  • Tingulli real 3D
  • Anulimi i zhurmes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare onnline

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje lojerash stereo me mikrofon BG-01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje lojerash bg 01 online ne dyqan taxi

Kufje lojerash stereo me mikrofon BG-01