Kufje lojerash portive X16 Gaming headphones

990 L

Ka stok

  • Kufje per lojera
  • Me mikrofon
  • Impedanca 32 Ohm
  • Porte 3.5 mm
  • Frekuenca 108 dB
  • Gjatesia e kabllit 1.8 m
KODI: h232312 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH SPORTIVE X16

Kufje lojerash sportive ne ngjyre te verdhe me njesi deri ne 40 mm per efekt te thelle bas.

Mikrofoni omni-drejtues per efekt me te shkelqyer zanor.

Specifika:

  • Kufje per lojera
  • Me mikrofon
  • Impedanca 32 Ohm
  • Porte 3.5 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Main Menu

kufje per lojera sport blerje online ne dyqan taxi

Kufje lojerash portive X16 Gaming headphones