Kufje lojerash Picun B27 Bluetooth Super Bass

2,490 L

Ka stok

 • Bluetooth 5.0
 • Bateria 1000 mAh
 • Tensioni DC 5V
 • Distanca e lidhjes 10 m
 • Koha e bisedes/muzikes 50 ore
 • Koha e karikimit 1,5-2 ore
KODI: i232317 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH B27 SUPER BASS

Kufje lojerash Picun me Bluetooth, dizajn fleksibel qe palosen pa zene hapesire.

Perdorni kufjet per 50 ore ne modalitetin Bluetooth (Kur LED eshte i fikur). Me baterine e rikarikueshme te shpejte, nevojiten veeëm 5 minuta karikim per deri ne 3 ore loje.

Dizajni i kontrollit me prekje: Luaj/Pauze muziken me nje prekje, kaloni te kenga tjeter me prekje te dyfishte.

Suporton luajtje audio me wireless/me fishe/karte TF, e pajtueshme me pothuajse te gjitha pajisjet qe suportojne Bluetooth.

Mikrofoni i integruar ju lejon te shijoni nje pervoje te mire degjimi ne telefonatat me definicion te larte.

Specifika:

 • Bluetooth 5.0
 • Bateria 1000 mAh
 • Tensioni DC 5V
 • Distanca e lidhjes 10 m
 • Koha e bisedes/muzikes 50 ore
 • Koha e karikimit 1,5-2 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje koke b27 picun online ne dyqan taxi

Kufje lojerash Picun B27 Bluetooth Super Bass