Kufje lojerash me drita Awei A780 Pro Bluetooth

2,790 L

Ka stok

 • Marka: AWEI
 • Modeli: A780 Pro
 • Versioni i Bluetooth: V5.3
 • Kapaciteti i baterise: 500 mAH
 • Koha: rreth 13 ore me drite, 55 ore pa drite
 • Koha e karikimit: rreth 1.2 ore
KODI: i232300071 Kategori: ,

KUFJE LOJERASH ME DRITA A780 PRO

Kufje lojerash me drita dhe lidhje Bluetooth Gaming A780 Pro.

Dalje cilesore e zerit superior pa vonesa dhe ngecje.

Deri ne 13 ore perdorim te vazhdueshem me drita gjate lojerave dhe deri ne 55 ore perdorim pa drita.

Specifikimet:

 • Marka: AWEI
 • Modeli: A780 Pro
 • Versioni i Bluetooth: V5.3
 • Kapaciteti i baterise: 500 mAH
 • Koha: rreth 13 ore me drite, 55 ore pa drite
 • Koha e karikimit: rreth 1.2 ore
 • Gama e frekuences: 20-20 KHZ
 • Distanca maksimale e transmetimit: 10M
 • Ndjeshmeria: 119DB Impedanca: 32Ω
 • Fuqia e daljes: 30-50 MW

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje lojerash a780 pro ne dyqan taxi

Kufje lojerash me drita Awei A780 Pro Bluetooth