Kufje JBL Tune 710BT Wireless Headphone

9,000 L

Ka stok

 • Kufje JBL Tune 710BT
 • Drejtues dinamik 40 mm
 • Jetegjatesia  50 ore
 • Dizajn i palosshem
 • Mikrofoni i integruar per thirrje
KODI: h232302 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS JBL TUNE 710BT

Kufje me vale wireless JBL Tune 710BT opsion ideal, me izolim zhurmash, drejtues dinamike 40 mm dhe nje dizajn te lehte e te palosshem.

Ndersa transmetoni me vale muziken, podkastet ose librat audio gjate gjithe dites, mund te qendroni gjithashtu ne kontakt me miqte dhe familjen fale mikrofonit te integruar.

Butoni ne kufjen e djathte ju lejon te menaxhoni audion, thirrjet dhe asistentin dixhital te pajisjes tuaj celulare.

Me nje karikim te plote, do te ti perdorni deri ne 50 ore kufjet Tune 710BT.

Specifika:

 • Drejtues dinamik 40 mm
 • Jetegjatesia  50 ore
 • Dizajn i palosshem
 • Mikrofoni i integruar per thirrje
 • Kontroll i integruar me nje buton
 • Menaxho audion, thirrjet dhe asistentin zanor

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje jbl tune 710bt online ne dyqan taxi

Kufje JBL Tune 710BT Wireless Headphone