Kufje JBL D92 Immersive sound

1,490 L

Ka stok

 • Kufje JBL D92
 • Lidhja: Bluetooth
 • Distanca: 10M
 • Kohezgjatja: 8ore
 • Me drita RGB
KODI: i232300005 Kategori: ,

KUFJE JBL D92

Kufje koke JBL me bas te fuqishem stereo dhe fuqi te larte te zerit IMERSIVE 360° SOUND.

Kufjet suportojne lidhjen Bluetooth me vale deri ne 10 meter distance perdorimi.

Funksione te shumta  Radio TF/FM/BT/Wireless/FM. Te pajtueshme me telefon/kompjuter/pajisje audio Android/laptop etj.

Specifika:

 • Radio TF/FM/BT/Wireless/FM
 • Distanca e perdorimit: 10 m
 • Kapaciteti i baterise: 150 mAH
 • Koha e gatishmerise: 150 ore
 • Koha e bisedes: 8 ore
 • Fuqia hyrese: DC5V/150mA
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Gama e frekuences: 2400.0-2483.5 MHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje jbl d92 online ne dyqan taxi

Kufje JBL D92 Immersive sound