Kufje gaming me Bluetooth PM 9 Earbuds

2,200 L

Ka stok

KODI: i-1234558 Kategori: ,

KUFJE GAMING ME BLUETOOTH PM 9

Kufje gaming me Bluetooth me dizajnin me terheqes dhe praktik per lojera.

Kufjet binaurale stereo Bluetooth TWS me cipin 5.1 ju japin performance shume efikase me vale.

Eleminon zhurmen rrethuese duke ju dhene nje efekt stereo cilesor te audios se lojerave. Projektuar ne menyre ergonomike per nje pershtatje me te rehatshme me veshin.

Jo vetem kaq por me kufjet PM 9 do te mund te beni telefonata, fale lidhjes me Bluetooth me telefonin tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje gaming me Bluetooth PM 9 Earbuds”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje gaming pm 9 bli online ne dyqan taxi

Kufje gaming me Bluetooth PM 9 Earbuds