Kufje bluetooth me drita Luminous JBL Tune73

1,690 L

Ka stok

 • Kufje Luminous JBL TUNE73
 • RGB LED
 • Koha e luajtjes: 12 ore
 • Versioni bluetooth: V5.0+EDR
 • Distanca e operimit:10/20m
 • Bateri litiumi: 250 mAh
KODI: i232325 Kategori: ,

KUFJE BLUETOOTH TUNE73

Kufje Bluetooth JBL TUNE 73 me super bas per cilesine me te mire te audios.

Kufjet jane gjithashtu te pajisura me drita LED shumengjyreshe qe e bejne akoma me unik dhe terheqes dizajnin e tyre.

Specifika:

 • Versioni bluetooth: V5.0+EDR
 • Distanca e operimit:10/20m
 • Gama e frekuences: 2.4 – 2.4835 GHz
 • Ndjeshmeria:-85dB
 • Formati i muzikës: MP3/WMA
 • Bateri litiumi: 250 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje koke luminous jbl tune 73 online ne dyqan taxi

Kufje bluetooth me drita Luminous JBL Tune73