Kufje Bluetooth me butona dhe mikro SD KTP100

990 L

Ka stok

KODI: H-998776 Kategori: ,

KUFJE BLUETOOTH ME BUTONA

Kufje Bluetooth me mikro SD te palosshme KTP100 me mikrofon.

Mikrofoni i ndjeshem qe ofron thirrje me ze te qarte dhe izolon zhurmen e ambientit.

Lidhje Bluetooth qe ju lejon te beni dhe merrni telefonata. Micro-SD per te vendosur audiot tuaja te ruajtura ne karten e memories.

Te palosshme dhe te lehta per t’u perdorur.

Specifika:

•Marka: Link Bits
•Modeli: KTP-100
•Butona te stampuara

•Koha e karikimit: 2 orë
• Koha e luajtjes me Bluetooth: 3/6 orë.
•Koha e gatishmërisë: deri në 15 orë

•E pajtueshme me iOS, Android dhe Windows.
•Mikrofon i integruar, Bluetooth, micro-SD.
•Ju lejon të bëni dhe të merrni telefonata.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Bluetooth me butona dhe mikro SD KTP100”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless me butona linkbits online ne dyqan taxi

Kufje Bluetooth me butona dhe mikro SD KTP100