Kufje Bluetooth Awei Wireless Headphone A790 BL

2,590 L

Ka stok

KODI: h-2344456 Kategori: ,

KUFJE BLUETOOTH AWEI A790 BL

Kufje me lidhje Bluetooth dhe wireless te rikarikueshme Awei A790. Te lehta dhe praktike ne perdorim mund te lidhen me fishe aux ose me vale me pajisje te tjera audio.

Mund te beni telefonata, te degjoni muzike, te luani lojera fale mikrofonit te integruar.

Te rehatshme per veshin dhe me tingull te qarte dhe bas te forte.

Kufjet Awei kane funksion te reduktimit te zhurmes per te degjuar tingujt qartesisht.

Karakteristika:

  • Versioni i Bluetooth: V5.0
  • Koha e gatishmerise: 300 ore
  • Koha e bisedes: 18 ore
  • Koha e muzikes: 18 ore
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Kapaciteti i kutise se karikimit: 300Mah
  • Gama e trasmetimit: 10 metra

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Bluetooth Awei Wireless Headphone A790 BL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje koke te medha awei online ne dyqan taxi

Kufje Bluetooth Awei Wireless Headphone A790 BL