Krem per rrathet e zinj te syve | Ostrich Eye Cream

1,350 L

Ka stok

KODI: 998876543530771 Kategori: ,

KREM PER RRATHET E ZINJ TE SYVE | OSTRICH EYE CREAM

Krem per rrathet e zinj te syve dhe reduktimin e enjtjes poshte syve.

Kjo formule efektive perdor vetite natyrore të vajit te strucit për të ushqyer thellë lëkurën, e cila ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe rrathëve të errët në mënyrë efektive.

Gjithashtu eshte teper efektiv ne zbardhjen e lekures ne zonat e erreta dhe rrudhave qe krijohen me kalimin e kohes.

Sugjerohet te aplikohet dy herë ne dite – mëngjes dhe mbrëmje per rezultate te shpejta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per rrathet e zinj te syve | Ostrich Eye Cream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per rrathet e syve shitje online ne dyqan taxi

Krem per rrathet e zinj te syve | Ostrich Eye Cream