Krem per heqjen e njollave dhe qukave | Orchid

1,350 L

Ka stok

  • Funksion i shpejt.
  • Produkt bio.
  • I perbere nga lulja e Orkides.
  • Heq njollat dhe qukat.
KODI: krem-orchid-per-qukat Kategori: ,

KREM PER HEQJEN E NJOLLAVE DHE QUKAVE 

Nje krem i cili permban ekstrakte bimore natyrale te cilat depertojne ne shtresat e lekures per te arritur ne qelizen per te ndaluar prodhimin prej tyre te pigmentit te erret e cila sjell ne fytyren tuaj qukat dhe njollat e fytyres. Me kete krem ju do te arrini ne rezultatet qe ju deshironi ne nje kohe rekord.

I perbere prej lules se orkidese e cila shquhet per heqjen e njollave.

Kremi perdoret para se ju te flini pasi duhet te shmangni kontaktin me diellin pasi nuk do te arrini rezultatet maksimale ashtu si edhe i deshironi ne moment.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Krem per heqjen e njollave dhe qukave | Orchid”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem kunder qukave dhe njollave bli online dyqan taxi

Krem per heqjen e njollave dhe qukave | Orchid