Krem pas diellit | Erboristica | Dopo sole

1,200 L1,400 L (-14%)

Ka stok

Formule natyrale
• Zbut djegiet dhe skuqjet
• Rigjeneron lekuren
• Riparon indet e demtuara nga UVA/B
• Ruan tonin e lekures
• Permireson elasticitetin
• Minimizon rrezikun e alergjive
• Arome delikate

AFTER SUN CREAM

Krem pas diellit | DopoSole Erboristica | Porosit online ne Dyqan Taxi

Mbas ekspozimit ne diell per nje kohe te gjate , kremi pas diellit i nevojitet me patjeter lekures . Krem hidratues me nje teksture te pasur, qe perhapet lehte dhe perthithet shpejte. Zbut dhe hidraton lekuren duke i dhene freski dhe qetesi pas oreve nen rrezet e diellit .Eshte nje produkt i testuar dermatologjikisht . Pervec efektit hidratues  mbron gjithashtu lekuren dhe nga plakja e parakohshme.

Krem pas diellit Crema Doposole Dyqan Taxi per plazh

Krem Pas Diellit me formule natyrale

• Zbut djegiet dhe skuqjet
• Rigjeneron lekuren
• Riparon indet e demtuara nga UVA/UVB
• Ruan tonin e lekures
• Permireson elasticitetin
• Minimizon rrezikun e alergjive
• Krem hidratues me arome delikate DopoSole nga Erboristica Italia

After Sun Cream | Porosit Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem pas diellit | Erboristica | Dopo sole”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem Pas diellit Dopo Sole Erboristica Porosit Online Dyqan Taxi

Krem pas diellit | Erboristica | Dopo sole

1,200 L1,400 L (-14%)

Shto ne Shporte