Kondicioner Eccowind 2200W | Ftohes dhe ngrohes ajri

8,790 L

Ka stok

 • Montimi i lehtë në mur
 • Kohëmatësi deri në 8 orë
 • Dy nivele ngrohjeje për ngrohtësi të këndshme
 • Përmasat: 65 x 25 x 14.5 cm, pesha: 3.8 kg
KODI: 8422651980357 Kategori: , ,

KONDICIONER ECCOWIND 2200W

Kondicioner Ecoowind 2200W i cili funksionon si ngrohes ajri dhe si ventilator. Ndihuni te qete ne cdo stine te vitit duke pasur rehati ne cdo pjese te shtepise suaj.

Ftohes dhe ngrohes ajri | Eccowind

Kondicioneri Eccowind vjen me nxehtësi qeramike LV-800w me termostat dixhital, nga Carlo Milano.Elementi i tij i ngrohjes qeramike vetërregulluese PTC: me fuqi maksimale për konsum minimal.
Termostat dixhital ka nje temperaturë te rregullueshme te cilen e ndryshoni ju sipas deshires suaj. Fillon nga 18 deri ne 45 ° C. gjithashtu eshte me 2 nivele rregulluese të ngrohjes: 1100 dhe 2200 W

Funksioni i ajrit të ftohtë sherben per t’u perdorur si ventilator në verë. Kondiconeri perbehet gjithashtu edhe nga funksioni i kohematjes i cili eshte i programuar deri në 8 orë të rregullueshme në rritje prej 1 ore.
Nje tjeter funksion i rendesishem eshte funksioni i lëkundjes se ajrit i cili mundeson shpërndarjen horizontale te ajrit të nxehtë ose të ftohtë në dhomë.

– Per sigurine tuaj kondicioneri mundeson fikjen automatike ne rast mbinxehje.
– Çelësi ndezës / fikës dhe ekran LCD / LED për shfaqjen e kohëmatësit dhe temperaturës.
– Telekomandë e përshtatshme: Aktiv / Joaktiv / Nivelet e ngrohjes / Lëkundja / Kohëmatësi / Temperatura.
– Furnizimi me energji me telekomandë: Bateri CR2025 (te cilat nuk përfshihen).
.

Specifikat:kondicioner eccowind produkte online dyqan taxi
 • Element ngrohje qeramike PTC me cilësi të lartë.
 • Termostat dixhital për kontroll të temperaturës pa hapa.
 • Montimi i lehtë në mur.
 • Kohëmatësi deri në 8 orë.
 • Dy nivele ngrohjeje për ngrohtësi të këndshme.
 • Përmasat: 65 x 25 x 14.5 cm.
 • Funksioni Cool Air për përdorim si ventilator.
 • Siguri e lartë falë fikjes automatike në rast të mbinxehjes.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Kondicioner

Be the first to review “Kondicioner Eccowind 2200W | Ftohes dhe ngrohes ajri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ftohes dhe ngrohes ajri bli online ne dyqan taxi

Kondicioner Eccowind 2200W | Ftohes dhe ngrohes ajri