Komodine anesore krevati me tre sirtare

3,990 L

Ka stok

KODI: i23702111237 Kategori: ,

KOMODINE ANESORE KREVATI

Komodine anesore krevati me tre sirtare per te mbajtur veshjet e brendshme, ose aksesore te ndryshem ora, bizhuteri, kozmetike etj.

E bere nga material plastike PP me cilesi te larte. Ka kater kembe ne baze  per te rritur qendrueshmerine.

Me skaje te lemuara anesore per te shmangur goditjet ose demtimet. Brendesia e sirtareve ka ndarje te shumefishta per te organizuar gjithcka qe vendosni.

Gjithashtu, mund te perdoret ne tualet ose dhoma ndenjie per ruajtjen e sendeve tuaja duke e mbajtur dhomen tuaj te paster dhe te rregullt.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

komodine anesore per krevat online ne dyqan taxi

Komodine anesore krevati me tre sirtare