Koke dushi me helike dhe buton Turbo ShowerHead

1,290 L

Ka stok

  • Koke dushi
  • Me helike dhe buton
  • Materiali: celik inox + ABS
  • Madhesia: 9 x 27 cm
KODI: i23702111259 KATEGORIA:

KOKE DUSHI ME HELIKE

Koke dushi me helike te brendshme rrotulluese per uje me presion dhe buton per hapjen dhe mbylljen.

Material ABS me cilesi te larte dhe panel celik inox, dizajn inovativ, i lehte per t’u instaluar dhe pastruar, miqesor ndaj mjedisit dhe i qendrueshem, me rrotullim 360 grade te helikave.

Dizajni unik me helike, rrjedhja e ujit me turbo-mbushje te ventilatorit, ju ndihmon te pastroni flluskat e mbetura te sapunit ne sekonda.

Shijoni nje pervoje luksoze ne Spa me kete koke dushi me presion te larte. Mund te lidhet lehtesisht me cdo tub standard dushi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Koke Dushi

Main Menu

koke dushi me helike blerje online ne dyqan taxi

Koke dushi me helike dhe buton Turbo ShowerHead