Koka universale per rrip sigurimi cift Safety belt buckle

890 L

Ka stok

KODI: i-987695 Kategori: ,

KOKA UNIVERSALE PER RRIP SIGURIMI

Koka universale per rrip sigurimi cift per te dy anet e makines.

Me madhesi standarte dhe pershtatshmeri universale me rripat e makinave.

Kokat e rripit jane rezistente ndaj konsumit, te qendrueshme dhe te sigurta per t’u perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Rrip Sigurie

Ngjyra

Be the first to review “Koka universale per rrip sigurimi cift Safety belt buckle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

koke per rripin e sigurimit online ne dyqan taxi

Koka universale per rrip sigurimi cift Safety belt buckle