Koka rripi sigurimi per ne makine Dyqan Taxi

790 L990 L (-20%)

Ka stok

Koka rripi sigurimi

Funksioni kryesor eshte per parandalimin e zhurmes qe krijohet nga mos endosja e rripit te sigurimit.

Gjithashtu sherben si zgjatues per personat qe nuk ndihen lirshem ndaj gjatesise se rripit te sigurimit, per shembull : grate shtatezena ,persona mbipeshe, etj.
Shume e lehte per t’u instaluar, mjafton ta fiksoni ne koken ekzistuese te rripit te sigurimit.
I pershtatshem per te gjitha llojet e kokave te rripave te sigurimit.

INFO:
  • Materiali. : plastik + metal
  • Madhesia: 8.5 x 5 x 2.7 cm
  • Paketimi perfshin 1 cop

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

 

Be the first to review “Koka rripi sigurimi per ne makine Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sigurese per rripin e sigurimit

Koka rripi sigurimi per ne makine Dyqan Taxi

790 L990 L (-20%)

Shto ne Shporte