Kellef per mbrojtjen e tapeteve

690 L

  • Mbrojtese per tapetet.
  • Mbron tapetin nga phuhurat , njollat , mikrovet , insektet.
  • Material i plote dhe i papershkrueshme nga pluhuri.
  • Zgjidh midis 2 madhesive.
Pastro
KODI: t006611 Kategori: , ,

Kellefe per tapetet

Tashme nuk keni perse te shqetesoheni per higjenen e tapeteve tuaj.

Me nderrimin e stineve nderrojme edhe tapetet, vendosim te rinj dhe tapetet e vjeter i leme ne nje cep .

Keshtu ato mbledhin me miliona pluhura dhe mikrobe duke ulur higjenen dhe duke e bere tapetin nje vendgrumbullim te mikrobeve qe sjellin semundje.

Kellefet mbrojtes sherbejne per mbeshtjelljen e tapetit dhe e izolojne ato nga faktoret e jashtem ndotes.

Vijne me material te plote dhe te papershkrueshem nga pluhuri , insektet apo dhe mikrobet.

Pershtaten me madhesine e tapetit tuaj dhe vijen ne 2 permasa 38X210cm dhe 38X170cm.

Zdhidhni permasen ideale.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Permasat

38X210cm, 38X170cm

Be the first to review “Kellef per mbrojtjen e tapeteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kellef per tapetet

Kellef per mbrojtjen e tapeteve