Kavanoze qelqi me kapak dhe luge bamboo

1,490 L

Ka stok

  • Set me tre kavanoze
  • Forma: e rrumbullaket
  • Ngjyra transparente
  • Materiali: xhami rezistent + kapak bambu
KODI: i23702111127 Kategori: ,

KAVANOZE ME KAPAK DHE LUGE

Set me tre kavanoze qelqi me kapak dhe luge prej druri bamboo. Mund te perdoret per ereza, sheqer, caj, kokrra kafeje, etj.

Kavanozi ka trup qelqi rezistent ndaj nxehtesise, transparent per te pare sasine e mbetur te ingredienteve ushqimore brenda tij.

Ka mbajtese te posacme te luges dhe luge bamboo per te marre sasine e duhur te perberesve.

Specifika:

  • Set me tre kavanoze
  • Forma: e rrumbullaket
  • Ngjyra transparente
  • Materiali: xhami rezistent + kapak bambu

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

shishe qelqi

Main Menu

kavanoze qelqi per ereza ne dyqan taxi

Kavanoze qelqi me kapak dhe luge bamboo