Kasetofon me ekran 10 inch FULL HD 1080

13,000 L

Ka stok

KODI: H-1300001 Kategori: ,

KASETOFON ME EKRAN 10 INCH

Kasetofon makine me ekran me permasa 10 inch pamje Full HD 1080, i cili suporton pamjet e kameres.

Stereo i integruar i kasetofonit Double Din BT mbeshtet thirrjet telefonike pa duar, shkarkimin e librit te telefonit dhe luajtjen e muzikes.

Funksioni Mirror Link mbeshtet telefonat IOS/Android per te sinkronizuar ekranin e celularit me ekranin audio te makines.

FM i integruar me 18 stacione te paracaktuara. Suporton shkarkimin, instalimin dhe fshirjen e mijera aplikacioneve Android.

Specifika:

  • Tensioni: DC 12 V
  • Sistemi operativ: Android
  • RAM: 2 G
  • ROM: 16 G
  • Madhësia e ekranit: 10”
  • Ekran kapacitiv 2,5D
  • Versioni Bluetooth: 4.0
  • Banda e radios: FM
  • Rezolucioni: 1080p

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon me ekran 10 inch FULL HD 1080”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon android 10 inch online ne dyqan taxi

Kasetofon me ekran 10 inch FULL HD 1080