Karte memorie per playstation Pro Duo 2GB

1,900 L

Ka stok

KODI: karte-memorie-pro-duo-2gb Kategori: ,

KARTE MEMORIE PER PLAYSTATION 2GB

Karte memorie Sony Memory Stick Pro Duo permban kapacitet te larte dhe eshte zgjidhja perfekte per ruajtjen dhe transferimin e videove me rezolucion te larte dhe fotografi.

Mund te perdoret me kamera te ndryshme dhe pajisje te tjera duke perfshire playstation  e Sony PSP.

Shpejtesi maksimale e shkrimit prej 15 Mbps ne Memory Stick.

Kombinon kapacitetin dhe qendrueshmerine me nje forme praktike per te siguruar te mbani te sigurt skedaret tuaj me te rendesishem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karta Memorje

Ngjyra

Memorja

2 gb

Be the first to review “Karte memorie per playstation Pro Duo 2GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karte memorie 2gb sony blerje online ne dyqan taxi

Karte memorie per playstation Pro Duo 2GB