Karikues wireless dhe mbajtes telefoni WC25

1,490 L

Ka stok

KODI: i220006 Kategori: , ,

KARIKUES WIRELESS MBAJTES TELEFONI

Karikues wireless dhe mbajtes telefoni universal 2 ne 1 me fuqi 15watt.

Karikimi me vale dhe navigimi ne te njejten kohe, eshte tashme i mundur fale mbajtesit te telefonit me kapese te ventilatori.

Mbajtesi i telefonit mund te pershtatet me shumicen e telefonave inteligjente. Ndersa vendosni telefonin tuaj brenda, kapeset pershtaten automatikisht ne telefonin tuaj me nje doreze te sigurt rreth telefonit tuaj.

Karakteristika:

  • Karikues wireless
  • Mbajtes telefoni me kapese ventilatori
  • Model WC25 Earldom
  • Fuqi 15w

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Karikues wireless dhe mbajtes telefoni WC25”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wc25 mbajtes telefoni ne makine bli online ne dyqan taxi

Karikues wireless dhe mbajtes telefoni WC25