Karikues universal qarku dhe telefonash SS-909

3,500 L

Ka stok

KODI: H-987699 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL QARKU DHE TELEFONASH

Karikues universal qarku dhe telefonash i pajtueshem me shumicen e modeleve ne treg.

Karikues i baterise se telefonit i pershtatshëm per shumicen e modeleve te telefonave celulare dhe iPad iPhone Samsung Huawei Xiaomi Ipad.

Zhvillimi me i fundit i rregullimit automatik te brendshem te modulit te ekranit te tensionit dhe rrymes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal qarku dhe telefonash SS-909”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

universal charger board shitje online ne dyqan taxi

Karikues universal qarku dhe telefonash SS-909