Karikues telefoni wireless dhe ore me alarm

2,990 L

Ka stok

KODI: i-987662 Kategori: ,

KARIKUES TELEFONI WIRELESS

Karikues telefoni wireless dhe ore me alarm ne nje pajisje te vetme. E pajisur me ekran Led, ku tregohet ora, temperatura dhe data.

Dizajn praktik me stabilitet te larte, do te karikoje menjehere telefonin tuaj sapo ta vendosni mbi bazen e tij.

Mbrojtje nga temperatura, mbinxehja dhe qarku i shkurter.

Specifika:

  • Rryma maksimale: 1.8A
  • Ngjyra: Bardhe
  • Materiali: aliazh zinku + PC
  • Nderfaqja: TYPE-C
  • Hyrja: 9V/5V
  • Fuqia e daljes: 10 W
  • Distanca e ndjeshmërisë: <8 mm
  • Suporton karikimin e pergjithshem 5V-3A, karikimin e shpejte 9V-3A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Karikues, Ore tavoline

Ngjyra

,

Be the first to review “Karikues telefoni wireless dhe ore me alarm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore me alarm karikues wireless online ne dyqan taxi

Karikues telefoni wireless dhe ore me alarm