Karikues telefoni per ne makine me dy porta C825 Awei

1,090 L

Ka stok

 • Marka: Awei
 • Modeli: c-826
 • Dy porta USB
 • Dalja: dc5v-2.4a
 • Materiali: PC
 • Fuqia: 30 W
KODI: i232300059 Kategori: ,

KARIKUES TELEFONI PER MAKINE C825

Karikues telefoni per makine me fuqi 30watt dhe dy porta usb.

Karikuesi i makines eshte i pajisur me shperndarje inteligjente te energjise dhe mund te karikoje deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.

Specifika:

 • Marka: Awei
 • Modeli: c-826
 • Dy porta USB
 • Dalja: dc5v-2.4a
 • Materiali: PC
 • Fuqia: 30 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Karikues

Main Menu

karikues makine me porta usb awei ne dyqan taxi

Karikues telefoni per ne makine me dy porta C825 Awei