Karikues i shpejte Baseus | Speed Mini Quick Charger 18W

2,900 L

Ka stok

KODI: karikues-baseus-mini-quick-charger Kategori: , ,

KARIKUES I SHPEJTE BASEUS 18W

Karikues i shpejte Baseus me dalje te dyfishte USB, mbeshtet karikimin e dy pajisjeve ne te njejten kohe.

Me mbrojtje te shumefishte mbrojtës  mbingarkesa, nxehja dhe mbitensioni.

Cipi i integruar i menaxhimit inteligjent, perputhet automatikisht me rrymen e kerkuar nga pajisja.

Karikues i shpejte Speed Mini Quick Charger 18w

Rezistent ndaj temperatures se larte,  i sigurt dhe i besueshem ne perdorim.

Suporton tensionin universal te punes qe perdoret gjeresisht 100-240V.

Karakteristika

  • Hyrja: 100-240V
  • Dalja e tipit C: DC 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A Maks
  • Madhesia: 50x43x26 mm
  • Pesha: 50g
  • I pershtatshem per iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max
  • iPhone XS / XS Max / X / XR
  • Pajisje te tjera iPhone iPad Samsung Huawei etj

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues i shpejte Baseus | Speed Mini Quick Charger 18W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

quick charger baseus blerje online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte Baseus | Speed Mini Quick Charger 18W