Kapese Kuzhine – BBQ Blacksmith – Dyqan Online

1,090 L

Ka stok

 • Aksesor i domosdoshem dhe funksional ne kuzhinen tuaj
 • Ndertuar nga material çeliku inox me cilësi të lartë
 • Rezistente ndaj nxehtesise
 • Dizanj ergonomik
 • Pershtatet ne menyre te rehatshme ne doren tuaj.
KODI: 3830069721182 Kategori: , , , ETIKETIMI:

KAPESE KUZHINE

Kapesja e kuzhines eshte nje aksesor shume i domosdoshem edhe funksional ne kuzhinen tuaj. Ajo eshte e pershtatshme per cdo lloj produkti ushqimor qe ju gatuani kur deshironi qe mos ta demtoni duke prishur formen apo shijen e tij.

Rezistenca ndaj cdo lloj nxehtesie e ben kete kapese ideale per kuzhinen tuaj.

KAPESJA E KUZHINES- BLACKSMITH BBQ

Me nje cilesi teper te larte sic eshte materiali i celikut-inox, kjo kapese behet e parezistueshme per ju. Arsyet se pse jane pikerisht ato qe ju interesojne. Kapesja e kuzhines arrin te mbaje cdo lloj produkti qe ju deshironi te merrni edhe ato te nxehta duke i ruajtur formen qe i keni dhene gjate gatimit. Ajo eshte shume e lehte ne peshe edhe lehtesisht e menazhueshme nga ju.

Dizajni ergometrik e bene kete kapese akoma me te preferuar pasi eshte rezistente edhe ndaj temperaturave me te larta. Forma e saj eshte aq mire e ideuar sa ju nuk do ta keni aspak te veshtire ta pershtasni ne doren tuaj.

 • Aksesor i domosdoshem dhe funksional ne kuzhinen tuaj
 • Ndertuar nga material çeliku inox me cilësi të lartëKAPESE-KUZHINE-NE-SHITJE-ONLINE-DYQAN-TAXI
 • Rezistente ndaj nxehtesise
 • Dizanj ergonomik
 • Pershtatet ne menyre te rehatshme ne doren tuaj.
 • Kodi: VP0842

Porosisni produktin me cilesor per kuzhinen tuaj

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Kapese Kuzhine – BBQ Blacksmith – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapese Kuzhine - BBQ Blacksmith - Dyqan Online