Kabllo karikimi OnePlus Type-C 100 cm

1,200 L

Ka stok

KODI: H-2998789998 Kategori: ,

KABLLO KARIKIMI ONEPLUS TYPE C

Kabllo karikimi Oneplus jo vetem per transmetimin e te dhenave por edhe per karikim.

E mbeshtjelle me materiale PVT shume i qendrueshem dhe anti-statike i pershtatshem me modelet me te fundit te produkteve te pajisjeve celulare.

Gjatesi 100 cm qe nuk ngaterrohet, per levizshmeri te shtuar larg prizave te karikimit. Material fleksibel dhe me rezistent ndaj konsumimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Kabllo karikimi OnePlus Type-C 100 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kabell karikimi type c online ne dyqan taxi

Kabllo karikimi OnePlus Type-C 100 cm