Kabllo karikimi Mcdodo 36W Type-C ne Lightning

1,290 L

Ka stok

 • Kabllo Type c ne lightning
 • Fuqia: 36w max
 • Ekran dixhital
 • Pajisjet e perputhshme: iPhone, iPad, etj.
 • Karikimi i shpejte dhe transmetimi i te dhenave
KODI: i232300019 Kategori: ,

KABLLO KARIKIMI 36W TYPE-C NE LIGHTNING

Kabllo karikimi per pajisje nga type c ne lightning si iphone dhe ipad.

Suporton karikimin e shpejte PD 20w, me gjatesi kablli 1,8 meter.

Specifika:

 • Fuqia: 36w max
 • Ekran dixhital
 • Pajisjet e perputhshme: iPhone, iPad, etj.
 • Karikimi i shpejte dhe transmetimi i te dhenave
 • Karikimi i shpejte PD 20W
 • Gjatesia: 1.8 m
 • Marka: Mcdodo

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

kabull

Main Menu

kabell karikimi type c ne lightning ne dyqan taxi

Kabllo karikimi Mcdodo 36W Type-C ne Lightning