Kabell transmetues Type C to Type C McDodo

1,290 L

Ka stok

  • Kabell transmetues
  • Marka McDodo
  • Gjatesia 1.8m
  • Fuqia 60w
  • Type C to Type C
KODI: i232300017 Kategori: ,

KABELL TRANSMETUES TYPE C TO TYPE C

Kabell nga Mcdodo per karikimin dhe kalimin e te dhenave nga nje pajisje me porte USB Type-C ne nje tjeter type c. Ka gjatesi 1,8 m dhe perbehet nga material shume rezistent dhe cilesor qe nuk perthyhet lehtesisht.

Pelhure me fije najloni te qendrueshme dhe tela bakri me cilesi te larte qe maksimizojne cilesine e sinjalit dhe rrisin qendrueshmerine.

Karikimi dhe sinkronizimi me i shpejte me fuqi 60w.

E pajtueshme me shumicen e pajisjeve USB Type-C si Samsung S10/S9/S9 Plus S8 / S8 Plus /Note 9, Note 8, LG G6 LG G7/ Nexus 6P / 5X, OnePlus 5, Nokia 8 / N1 Tablet, Moto, Sony Xperia, Mate 9 / 10, Honor 8 / 9, 2015 Google Chromebook Pixel, MacBook etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

kabull

Main Menu

kabell karikimi usb type c 180 cm ne dyqan taxi

Kabell transmetues Type C to Type C McDodo