Kabell karikimi Type C ne Lightning AWEI CL-118L

1,090 L

Ka stok

  • Marka: Awei
  • Modeli: CL-118L
  • Gjatesia: 1 meter
  • DC 5V/2.4A, DC 9V/2A
  • Kabllo me densitet te larte

KABELL KARIKIMI TYPE C NE LIGHTNING

Kabell karikimi Type C ne lightning per te karikuar shpejt iPhonen.

Karikim me i shpejte dhe me i sigurt me fishen Awei. Kabllo me densitet te larte, rezistent ndaj konsumit dhe rezistent ndaj perthyerjes.

Fisha mundeson njekohesisht trasmetim te dhenash dhe karikim.

Specifika:

  • Marka: Awei
  • Modeli: CL-118L
  • Gjatesia: 1 meter
  • DC 5V/2.4A, DC 9V/2A
  • Kabllo me densitet te larte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

kabull

Main Menu

kabell karikimi type c ne lightning awei online ne dyqan taxi

Kabell karikimi Type C ne Lightning AWEI CL-118L