Jorgan Dekorativ,4 ne 1

2,790 L

Ka stok

20083

KODI: 3830069729393 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Dekorativ.

Jorgan dekorativ multifuksional

  • Multifunksional pasi mund të përdoret si një batanije, jastëk, mbulesë tavoline ne piknik apo si një xhep praktik i këmbëve.
  • Bërë nga mikrofibra cilësor dhe të butë që janë jashtëzakonisht të hollë dhe miqësorë për lëkurën tuaj.
  • Lahet lehtesisht ne 40 grade.
  • Dimesione: 140 x 200.
  • Ngjyre blu.
  • Kodi: VP0548.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Dekorativ,4 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Dekorativ,4 ne 1