Jasteke dekorative divani me printe te ndryshme

990 L

Ka stok

  • Jasteke dekorativ
  • Dizenjo te ndryshme
  • Permasat: 40x40cm
KODI: i23702111138 KATEGORIA:

JASTEKE DEKORATIVE ME PRINTE

Jasteke dekorative divani dhe kolltuku me permasa 40x40cm, te cilat vijne me printe te ndryshme per te zgjedhur modelin qe i pershtatet ambientit tuaj.

Te bute dhe te rehatshem ne prekje, do jene jo vetem dekorativ por edhe funksionale.

Te bere nga material i bute komod kadife dhe pellush qe nuk rrudhet dhe nuk zbehet duke i dhene nje pamje akome me unike dhomes.

Lahen lehtesisht me dore ose lavatrice ne proces te shkurter pa zbardhues.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Jastek

Main Menu

jasteke dekorative divani ne dyqan taxi

Jasteke dekorative divani me printe te ndryshme