Iphone 6 i Perdorur Grade A pa gervishtje ne shitje

16,500 L18,500 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

  • Procesori: Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based)
  • Memorja RAM : 1 GB
  • Dimensionet e Ekranit : 4.7 inch (750 x 1334 Pixels)
  • Kamera: 8MP
  • Selfie : 1.2MP
  • Versioni OS: iOS 8, upgradable to iOS 12.3

IPHONE 6 I PERDORUR NGA USA

iPhone 6 i Perdorur nga USA ne shitje ne gjendje funksionale pa icloud apple id , pa gervishtje | Dyqan Taxi

Eshte me i miri ne cdo aspekt .

Nje ekran 4.7 inch me i madh por me i holle gje qe e ben te jete elegant dhe praktik njekohesisht .
Kursen energji te pabesueshme .
Epoke e re  iPhone qe eshte me e mire ne cdo dimension .
Krijimi i ekranit te madh te eshte nje arritje, por krijimi i nje ekrani me ngjyra mahnitese shume prane reales  eshte dicka ndryshe .
Nje bateri qe nuk fle kurre , eshte perhere me ju sa here qe t’íu nevojitet .

iphone 6 te perdorur USA – Nje Smartphone qe i reziston kohes.

iPhone 6 te perdorur nga USA ne Dyqan Taxi

Informacion mbi Produktin

iPhone 6 ka nje sistem operativ shume te shpejte dhe qe ofron opsione shume te nevojshme.
NFC Neaf Field Communication per te kryer transferta te sigurta apo per blerje pa patur nevoje per karte.
Ky Smartphone vjen ne ngjyre gri te erret, nje procesor super te shpejte qe ofron stabilitet.
Ky iPhonr ka nje ekran 4.7 Inch qe ju ofron nje pamje shume te qarte.
Gjithashtu Apple iPhone 6 ka nje kamera te paster 8 Megapiksel per foto super te bukura.
Celulari eshte Simfree dhe jo i bllokuar me iCloud, etj., Mund te punoje me te gjitha kartat shqiptare.

I PELQYER NGA TE GJITHE

iPhone 6 eshte modeli me i preferuar i vitit 2015 e deri ne 2018

Specifika te larta dhe nje ekran super te paster

iPhone 6 i perdorur

Me nje veshje Alumini te vecante per te duruar goditje gjate perdorimit.
Memorja 16GB e mjaftueshme per te ruajtur te dhenat tuaja te rendesishme si foto video etj.

Superior ne te gjitha drejtimet iPhone 6 u be telefoni me i preferuar nga te gjithe deri ne daljen e iPhone 7 Plus

IPHONE 6 I PERDORUR VERIZON USA

Apple id falas me email tuaj

Specifikat

Rrjeti : 4GB.
RAM : 1GB.
Procesori : Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based).
Sistemi  iOS 12.3
Ekrani : 4.7 inch
Siguria: Icloud
Kamera: 8 MP Dual-LED dual-tone flash, HDR | True tone flash
Selfie : 1.2 MP face detection, HDR,
Bluetooth – Po
Wireless – Po
Operating System iOS

Apple iPhone 6 ne shitje | Celulare te perdorur dhe jo te ricikluar
Ndryshimi midis celulareve te perdorur eshte se nuk kane patur kurre probleme.

JO RICIKLIMIT

Celularet e ricikluar jane kthyer per arsye te ndryshme te Apple.
Ata pasi riparohen dhe ndryshohen kasat shiten perseri


Porosit tani dhe paguaj ne dorezim per te gjitha porosite e kryera Online
Per Porosi mund te kontaktoni edhe ne numrin tone te telefonit 0682141111
Ose ne adresen tone te email-it order@dyqan.taxi

Garancia per celularet e perdorur eshte 1 Muaj .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Memorja

16GB, 32GB, 64GB

Gjendja

Ngjyra

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

iPhone 6 i perdorur Apple Dyqan Taxi te blerje Online Bli tani apple id icloud

Iphone 6 i Perdorur Grade A pa gervishtje ne shitje

16,500 L18,500 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat