Inverter makine | Car Smart Power

2,900 L

Ka stok

 • Inverter makine.
 • DIzajn kompakt dhe praktik.
 • 7 Funksione mbrojtese.
 • Perdoret edhe si prize energjie.
 • Dy porta karikimi USB
KODI: car-inverter Kategori: ,

INVERTER MAKINE

Konvertuesi i makines konverton portën e energjisë 12V të makinës suaj në energji AC 220V.Eshte i perbere nga dy porta karikimi USB pajisje Android, smartphone, tableta për iPhone apo iPad etj.

Car Smart Power Inverter

Inverteri vjen me nje dizajn teper te vecante dhe kompakt, do te pershtatet me dizajnin e makines suaj menjehere. Nje funksion tjeter i konvertuesit te makines eshte se mund te perdoret si prize energjie nder shume te tjerash. Invrteri eshte i pershtatshem per t’u perdorur me shume pajisje elektrike dhe ne vecanti SmartPhone.

Vendostet ne makinë me energji elektrike 220V dhe lidhje 5V USB.

Funksione mbrojtese | INVERTER MAKINEcar smart power inverter bli online

 • Mbrojtja ndaj rrymës
 • Mbrojtja e tensionit të lartë
 • Mbrojtja e qarkut të shkurtër
 •  Mbrojtje nga fuqia e lartë
 • Mbrojtja nga goditja
 • Voltazhi i ulët dhe nxehtësia e lartë.
 • Mbrojtje nga mbingarkesa.
Specifikat:
 • USB + prizë elektrike universale DC 5V.
 • Tensioni i hyrjes: DC12V.
 • Tensioni i daljes: AC220V-240V.
 • Fuqia : 150W.
 • Fuqia maksimale: 200W.
 • Mbrojtja e tensionit të ulët: DC 10V-11V.
 • Mbrojtja mbi tension: DC 15V-16V

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Inverter makine | Car Smart Power”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car smart power inverter bli online

Inverter makine | Car Smart Power