Ibrik elektrik 1liter DSP KK 1188

1,590 L

Ka stok

 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti: 1 L
 • Ngrohje direkte
 • Dizajn praktik
 • Tensioni: 220-240V
KODI: e2370254 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK 1 LITER KK 1188

Ibrik elektrik per caj, kafe, uje te nxehte me kapacitet 1 liter.

Kapak mbrojtes kunder rrjedhjes me fikje autmatike ne rast mbinxehje per te mbrojtur pajisjen dhe derdhjen e lengjeve te nxehta jashte saj.

Prodhuar me material rezistent ndaj temperatures ky ibrik elegant, me doreze shume te rehatshme dhe dizajn ergonomik, do te zieje ujin ne pak caste.

Specifika:

 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti: 1 L
 • Ngrohje direkte
 • Dizajn praktik
 • Tensioni: 220-240V
 • Fikje automatike
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

ibrik elektrik dsp 1 liter online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik 1liter DSP KK 1188