Hekur rrobash pa kabell 2400Watt RAF R1210G

3,390 L

Ka stok

HEKUR RROBASH PA KABELL

Hekur rrobash me dizajn unik per me shume prakticitet pa kabell.

Fuqi e larte 2400w per hekurosje te shpejte te rrobave. I pajisur me pllake qeramike, funksion vetepastrimi dhe kycje me ane te butonit ne trupin e tij.

Pllaka ne forme V e ben me te lehte hekurosjen per kemisha me butona. Pllaka e madhe qeramike rreshqet lehtesisht mbi te gjitha llojet e pelhurave, duke u kujdesur per rrudhat e ndryshme.

Sistemi kunder pikimit parandalon rrjedhjen e ujit ne cdo cilesim te temperatures per te eliminuar pikimet e padeshiruara.

Specifika:

  • Materiali: ABS + Pllakë qeramike
  • Madhesia: Përafërsisht. 31 x 7,5 x 12 cm
  • Hyrja: 220-240V 50-60Hz
  • Fuqia: 2400 W
  • Nxehtesia e rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur rrobash pa kabell 2400Watt RAF R1210G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur me avull 2400w online ne dyqan taxi

Hekur rrobash pa kabell 2400Watt RAF R1210G