Hekur per rroba me platforme mbajtese LSI-1010

3,990 L

Ka stok

HEKUR PER RROBA ME PLATFORME

Hekur me avull per rroba me platforme mbajtese, per te hekurosur lehtesisht edhe rrudhat me kokeforta.

Me ingranazh te ndryshueshem per tu pershtatur me materiale dhe pelhura te ndryshme duke kontrolluar temperaturen.

Perdoret pa kabell. I bere nga pllake qeramike e qendrueshme, hekuri me avull eshte projektuar per t’i bere balle temperaturave te larta dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Specifika:

  • Tension 220-240V 50-60 Hz
  • Fuqia 2200 W
  • Pllake qeramike
  • Funksioni: Hekurosje / Sperkatje / Avull
  • Kontroll i ndryshueshem i avullit
  • Shperthim i fuqishem i avullit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash lexical ne dyqan taxi

Hekur per rroba me platforme mbajtese LSI-1010