Hekur me avull | Per rroba si te reja

3,490 L

Ka stok

Emri i produktit: Avulli i rrobave
Madhësia e produktit: 180 mm * 17 mm
Pesha e produktit: 700g
Ngjyra e produktit: e bardhë, jeshile
Fuqia e vlerësuar: 1200W
Tensioni nominal: 220V / 50Hz
Modaliteti i energjisë: AC

KODI: i-2012018 Kategori: ,

HEKUR ME AVULL | PER RROBA SI TE REJA

Hekur me avull, me nje cilesi te larte i cili do i beje rrobat tuaja si te reja.

Ai nuk do te demtoje rrobat tuaja ne asnje moment. Vjen ne ngjyre jeshile dhe me nje fuqi prej 1200w.

Hekurosini  rrobat tuaja direkt nga varesja pa u munduar dhe harxhuar kohe.

Karakteristika

Emri i produktit: Hekur vertikal i rrobave 

Madhësia e produktit: 180 mm * 17 mm

Pesha e produktit: 700g

Ngjyra e produktit: e bardhë, jeshile

Fuqia e vlerësuar: 1200W

Tensioni nominal: 220V / 50Hz

Modaliteti i energjisë: AC

Be the first to review “Hekur me avull | Per rroba si te reja”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hekur me avull | Per rroba si te reja