Hekur me avull 2200Watt DSP KD1126

2,390 L

Ka stok

 • Modeli KD1126 DSP
 • Pllaka qeramike
 • Fuqia: 2200 W
 • Kapaciteti i rezervuarit: 340 ml
 • Sistem vete-pastrues

HEKUR ME AVULL 2200WATT KD1126

Hekur me avull nga DSP, me dizajn ergonomik dhe performance te larte me avull te fuqishem.

Ideal per hekurosjen e veshjeve tuaja te perditshme. Me pllake qeramike do te hekurosni te sigurt pa ngjitur apo djegur rrobat tuaja.

Gjatesia e kabullit 1.7 m e ben me praktike ne perdorim edhe kur jeni larg nje prize.

Specifika:

 • Modeli KD1126 DSP
 • Pllaka qeramike
 • Fuqia: 2200 W
 • Kapaciteti i rezervuarit: 340 ml
 • Sistem vete-pastrues
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Permasat e pllakes: 13*12.5 cm
 • Gjatesia e kabullit: 1.7 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur rrobash dsp kd1126 online ne dyqan taxi

Hekur me avull 2200Watt DSP KD1126