HAVIT IX 201 | BLUETOOTH HEADSET

2,000 L

Ka stok

KODI: HAVIT IX 201 | BLUETOOTH HEADSET Kategori: ,

HAVIT  IX 201 | BLUETOOTH HEADSET

Me teknologjinë më të fundit Bluetooth 4.1 dhe chipset CSR8615, kufjet Bluetooth me qëndrueshmëri të gjatë HAVIT sigurojnë biseda dhe cilësi të zërit shume te qarte.

Kufje Bluetooth Business class. Version 5.0 Bluetooth. Qartësi te thirrjes. Koha e gatishmërisë 60 ditë.

Koha e bisedës: 32 orë

Ju lejon të flisni në telefon ose të dëgjoni muzikë pa kabuj.

Përmasat: 64,2 * 18,2 * 28 mm

Porta e karikimit: Mikro USB

Versioni Bluetooth: V4.1

Çipi: CSR 8615

Diapazoni i punës pa fishe: 10m (pa pengesa)

Bateria: 200mAh

Profilet e mbështetura: HSP.HFP.A2DP.AVRCP Frekuenca: 2.40 ~ 2.48GHz

Koha e bisedës: 13H

Koha e lojës: 13H

Koha e gatishmërisë: 300H

Suporton Biseda zanore

Detaje Produkti

Ngjyra

,

Be the first to review “HAVIT IX 201 | BLUETOOTH HEADSET”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ix 201 bluetooth headset online ne dyqan taxi

HAVIT IX 201 | BLUETOOTH HEADSET