Grirese praktike 2N1 | Grate & Measure

1,290 L

Ka stok

  • Grirese multifunksionale 2N1
  • Mund t’a perdorni horizontalisht dhe vertikalisht.
  • E lehte per t’u pastruar.
  • Praktike dhe e sigurt ne perdorim.
KODI: grirese-2n1 Kategori: ,

Grirese praktike 2N1 | Grate & Measure

Ju mund të grijni djathë, perime, çokollatë me Grirese praktike 2N1 dhe shumë më tepër vertikalisht ose horizontalisht.
Griresja me dy drejtime përmban sipërfaqe të shkëlqyeshme dhe ka një enë matëse pa lëvizje.

Grateri është i përshtatshëm për tu mbajtur dhe është i lehtë për t’u përdorur sepse materiali i tij perberes parandalone rrëshqitjen gjatë grirjes.

Griresja ka një kapacitet prej 2 gotash, është i sigurt për larjen e enëve.

SPECIFIKAT:
  • Grirese multifunksionale 2N1
  • Mund t’a perdorni horizontalisht dhe vertikalisht.
  • E lehte per t’u pastruar.
  • Praktike dhe e sigurt ne perdorim.

Blini online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese praktike 2N1 | Grate & Measure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grirese 2n1 praktike bli online ne dyqan taxi

Grirese praktike 2N1 | Grate & Measure